Karjera

Mēs meklējam tieši Jūs– enerģisku, mērķtiecīgu un pozitīvi domājošu personu! 
Ja Jūs gribat stabilitāti, izaugsmes iespējas un dinamisku darbu, tad pievienojieties CanCan kolektīvam kā pavārs, picu cepējs, viesmīlis vai administrātors, Var būt Jūs sevi redzat kā veiksmīgu vadītāju – tad droši piesakieties.

Paldies par jūsu interesi par SIA Eiropica (uzņēmums) karjeras iespējām. Mēs drīz ar jums sazināsimies.

Mēs vēlamies Jūs informēt, ka:
Jūsu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti darbā pieņemšanas atlases nolūkos, un darbs tiks uzsākts, pamatojoties uz līgumu. Jūsu personas dati tiks saglabāti līdz šīs atlases beigām.

Uzņēmums izmantos noteiktus datu apstrādes pakalpojumus, kuriem var tikt pārsūtīti Jūsu personas dati. Šādi datu apstrādātāji ir: datu centru pakalpojumi, e-pasts, vai citu informācijas tehnoloģiju infrastruktūras pakalpojumi un citi pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumi ietver Jūsu personas datu glabāšanu.

Iesniegtie personas dati tiks uzglabāti ne ilgāk par 1 mēnesi pēc atlases beigām, lai mēs varētu ar Jums sazināties un piedāvāt Jums interesantas un atbilstošas karjeras iespējas mūsu uzņēmumā.

Saskaņā ar juridiskiem ierobežojumiem Jums ir šādas tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem:

- pieprasīt uzņēmumam piekļuvi apstrādātajiem personas datiem;
- pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu datu labošanu;
- jebkurā laikā pieprasīt personas datu apstrādes piekrišanas atcelšanu;
- pieprasīt personas datu dzēšanu vai ierobežot to apstrādi, ja tam ir juridisks pamats;
- nodot personas datus citam datu apstrādātājam vai sniegt to tieši tādā formā, kāda jums ir piemērota;
- ja Jūsu dati tiek apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktus, tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei Datu Valsts inspekcijai  (Rīga, Blaumaņa ielā 11-13/11, tel. +371 67 22 31 31 e-pasts: info@dvi.gov.lv)

Ja Jums ir kādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu administracija@cancan.lv vai tālruni 28442220 mūsu datu aizsardzības inspektors: Marina Kostina, marina.kostina@cancan.lv vai apmeklējiet uzņēmumu. Adrese: Kurzemes prospekts 141, LV-1069, Rīga

Ar cieņu,
SIA "Eiropica"


Veidlapa

Iepirkumu grozs

Grozs ir tukšs