CanCan picas ir mūsu kaislība. Mēs dzīvojam un elpojam ar picu, sākot ar garozu un beidzot ar piedevām un visu, kas ir starp tām! Mūsu tīmekļa vietne tika izveidota, lai dalītos ar jums mīlestībā uz visu, kas saistīts ar picu.

Mēs esam mājas pavāri, recepšu kolekcionāri, picu entuziasti un pašpasludināti eksperti, kas zina, kur atrast labākās picas pilsētā. Sākotnēji CanCan sākām veidot kā hobija blogu, lai dokumentētu savus mājas picas eksperimentus un iecienītākās vietējās picērijas. Taču gadu gaitā tas ir kļuvis par galveno picas informācijas avotu tiešsaistē, kas aptver picas piegādi, izņemšanu līdzņemšanai, ēdināšanu un picas gatavošanu mājās.

Mūsu mērķis ir padarīt garšīgāko picu pieejamāku, sniedzot daudz iemīļotu recepšu, atsauksmju un ceļvežu par picas gatavošanu, iegādi un baudīšanu. Mūsu vietnē jūs atradīsiet:

  • simtiem cienīgu picu recepšu – plānās garozas, biezās garozas, bez glutēna un citas!
  • picēriju sarakstus visā valstī – gan lielākās ķēdes, gan vietējās picērijas
  • labākos picu piegādes un izbraukuma picērijas piedāvājumus
  • Picas jaunumi un tendences
  • Padomi, triki un paņēmieni, kā pagatavot augstākās kvalitātes mājās gatavotu picu
  • Jautras aptaujas, konkursi un viktorīnas mūsu picas fanātiķiem

Mēs cenšamies, lai CanCan būtu visplašākā un saistošākā vietne tiešsaistē, kurā atrodama visa informācija par picu piegādi, izņemšanu, ēdināšanu un mājās gatavotu picu. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs picu gatavošanā vai pieredzējis picu meistars, mēs esam parūpējušies par visu, kas saistīts ar picu! Mūsu aizrautīgā komanda turpinās paplašināt vietni, piedāvājot arvien vairāk picas satura, kurā varēsiet iedziļināties.